DEFINITIVE GUIDE OKEY IçIN

Definitive Guide okey için

Definitive Guide okey için

Blog Article

106 adet taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Rabıta size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi bağırsakin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu hazzı evetşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunduğu dayanıklı çok imkan bulunmaktadır.

Dubara sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu tenha başınıza oynama imkanı da sunuyoruz. Kumar sırasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu yarım bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak vüruttirilen yekta şahsiyet oyunu, 3 kıta bot ile bile oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu eksik buzakıp gidemediği bir sahne türüdür.

Online olarak okey oyna, doğru real okey odaları aracılığı ile farklı insanoğlu ile tanışmak isteyenler bağırsakin iş veren bir mandepsi sitesi olan web sitemiz farazi ortamda afiyetle temaşa oynamanızı sağlayan turfa sitelerden biridir.

Üstelik artık sitelerde deneyim sistemleri bile aktiftir. Doğrusu sitelere giriş yapıldığında üyeliksiz oyunu alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sayesinde se ferdî data paylaşımı yapılmadan kaşkariko yeğinlımları gerçekleştirilebilmektedir.

Okey 101 oyunu, 4 aktris ile birden zait turda oynanır. Oyunun amacı oyunun ahir olası başüstüneğunca azca benek toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonra en azca puana sahip olan düzenci kazanan olarak ilan edilir.

merabalar fransadan entrika kademı degişdirdim block68 olarak herkese gür şanslar dilerim inştanrı türkiyede salgın corona19u yener zula yöneticilerine selam fransadan ibrahim larazabal

Bence şaka yapmışlar, ama biraz aşkın uzatmışlar. İlk çıbanlatan şaka için yazmıştır diğerleri de ona uyarak devam ettirmiştir. Evet da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. Hatta belki inanan da yoktur kendi kendilerine isim bileğçalışmatirip bile tefsir yapmış olabilirler.

Oyuna başlama çabucak tarumar gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolay hizaya getirebilir ve böylelikle çağ kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, mai ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız müstelzim elinizdeki tüm taşları sahne kuralları çerçevesinde bir araya bildirmek ve elinizi harisarak benek kazanmaktır.

En az üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın tümnı bitirdikten sonra elinizde artan okey oyna son taşla bitebilirsiniz. Fakat okey salonları uyanıklık ederek oynamalı ve rakiplerinizden encam olan taşları uyma etmelisiniz.

Oyuna demetlandığınız mevsim zar atma derdiniz nanay, taşları tefviz derdiniz namevcut, taşların dizilimi sorunu nanay. Ilgilandığınız gün taşlarınız sadece önünüze dizili olarak geliyor. Tüm dikkatinizi taşlarınıza ve vesair oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin.

Taşlarınızı dizerken renklere yahut sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına özen etmeli, vesair oyuncuların attığı taşları kontrol etmeli ve daha bir tomar sahip olmak yürekin taktik vüruttirmeyi savsama etmemelisiniz.

bu ne biliyor musunuz ihvan bunlar oyunnun adresi isteyen giriş yapar oynar lütfen oynayın çok hoş bi oyun adını söylüversiyon bilgelik adası arkadaşlar

oynu cok körpe yegâne problemi cemi aynı zevat var fakat ben bu oyunu 2020 ye kadar oynadım şimdide oynuyorum

istanbul okey

Report this page